Дома
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Општина Штип | Municipality of Stip
DajPredlog_02_resize
 
Извештај за јавни набавки

javni nabavki

 
Invest in Macedonia

invest in macedonia resize

 
Дневен билтен на Општина Штип

dneven_bilten_1_resize

 
Анализа на задоволството на корисниците на услугите на Општина Штип

bar-chart

 
Пријава на дефект на јавно осветлување

Пријавете дефект на јавно осветлување на телефонскиот број 032 22 66 29!

 

 
Етички кодекс

 
Претставка против полиција

pretstavka-policija

 
Контакт со граѓани со некаков вид попреченост

opstina stip 3За лице задолжено за контакт со граѓани кои имаат некаков вид и степен на попреченост, со цел укажување на помош, е делегирано лицето Вања Џамбазова Николовска, вработена во Општина Штип во Одделението за јавни служби, како соработник за социјална, детска и здравствена заштита.

Контакт информации:

Е-пошта: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Моб: 078 47 26 98

Тел: 032 22 66 14

Факс: 032 22 66 01

 
Стратешки ЛЕР план - 2012 - 2017

economic-growth-charts

 

Makfest 2012 resize

Банер
Банер

ekoloski-dozvoli-baner

prijavi-problem-5

Календар

Февруари 2016
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 1 2 3 4 5 6

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
porno porno Sex izle sex hikayeleri sex hikayeleri pornolar sex hikayeleri sex hikayeleri sex hikayeleri porno sikiş izle sex izle rokettube sex hikayeleri porno hikaye rokettube porno izle
sex hikayeleri