Home Events Посета на касарна заедно со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска
Посета на касарна заедно со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска
Tuesday, 05 January 2021 17:07
There are no translations available.

Kasarna-01Градоначалникот на Општина Штип, Д-р Сашко Николов заедно со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска беа во посета на касарната во Штип.

Исто така тој имаше кратка работна средба со министерката за одбрана, Радмила Шекеринска.

Kasarna-02

Kasarna-03

Kasarna-04

Kasarna-05

Kasarna-06

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo en

Banner

Calendar

March 2021
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize