Home Events Планирање на буџет за 2022 година
Планирање на буџет за 2022 година
Wednesday, 01 December 2021 13:31
There are no translations available.

Budjet2022Од денес па се до петти декември, сите граѓани на Општина Штип ќе можат своите проекти и идеи да ги напишат на веб страната www.novaidninazastip.mk.

Гласањето на најинтересните проекти ќе биде достапно за сите оние кои сакаат да земат учество во донесувањето на одлуки.

Градоначалникот на Општина Штип изјави дека сите граѓани ќе бидат дел од процесите на одлучување преку современата технологија и дигиталните можности,за да се зајакне транспарентноста на Општината.

 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo en

Banner

Calendar

January 2022
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize