Home Public calls
Public calls
ЈАВЕН КОНКУРС за избор на директор на Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“ Штип
Tuesday, 14 January 2020 14:25
There are no translations available.

makfest-banerОпштина Штип, во својство на организатор на „Фестивалот на забавни мелодии „Макфест 2020“ – Штип, распишува:

ЈАВЕН КОНКУРС

за избор на директор на
Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“ Штип
за позицијата:

1. Уметнички директор - 1 извршител

Покрај општите услови утврдени со Закон, кандидатот треба да ги исполнува и следните посебни услови:

Read more...
 
Јавно приватно партнерство - модернизација на јавно осветлување
Friday, 27 December 2019 16:17
There are no translations available.

 
Конкурс - Макфест 2020
Friday, 20 December 2019 15:13
There are no translations available.

makfest-baner

 


Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo en

Banner

Calendar

January 2020
M T W T F S S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Banners

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner

ISO sertifikat baner resize