Дома Јавни набавки
Јавни набавки
Тендерски постапки во период јануари - октомври 2016
Понеделник, 21 Ноември 2016 10:20

 
Реализирани постапки за асфалтирање улици - април 2016
Понеделник, 25 Април 2016 09:12

 
Реализирани јавни набавки во 2015 година
Понеделник, 15 Февруари 2016 10:52

 
Извештај за јавни набавки за 2013 и 2014 година
Среда, 24 Декември 2014 14:49

 

 
План за јавни набавки на Општина Штип за 2014 година
Понеделник, 20 Јануари 2014 14:08 


Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Август 2020
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize