Дома Локален економски развој Стратегии Стратегија за ЛЕР (2019 - 2024)
Стратегија за ЛЕР (2019 - 2024)

Почитувани граѓани на Општина Штип,

Општината изработи работна верзија на Стратегија за локален економски развој на Општина Штип, за програмскиот период 2019-2024. Со цел предложениот стратешки документ да е во корелација со вашите потреби, Ве молиме да го погледнете и да дадете предлози, сугестии или мислења за дополнување на истиот.

Вашите забелешки ве молиме да ги доставите во електронска форма најдоцна до 26.08.2019 година (понеделник) на следините е-маил адреси:

 

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

 

Со почит,

Координативно тело за ЛЕР.

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Февруари 2020
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize