Дома Настани Доделување ваучери на дежурните служби
Доделување ваучери на дежурните служби
Четврток, 31 Декември 2020 18:20

DezurniSlizbi1Градоначалникот на Општина Штип, Д-р Сашко Николов додели ваучери на дежурните служби по повод нивната заложба и неуморна работа во изминатата 2020 година.

Градоначалникот им посака среќни новогодишни и божиќни празници, успешна работа и во новата 2021 година.

DezurniSlizbi2DezurniSlizbi3DezurniSlizbi4DezurniSlizbi5DezurniSlizbi6DezurniSlizbi7DezurniSlizbi8DezurniSlizbi9DezurniSlizbi10DezurniSlizbi11

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Јануари 2021
П В С Ч П С Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize