Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Чекор кон поефикасна и поголема транспарентност
Чекор кон поефикасна и поголема транспарентност
Четврток, 25 Февруари 2021 20:27

Transparentnost-Debata-01Дигитализацијата е чекор кон поефикасна и поголема трамспарентност. Денес Градоначалникот на Општина Штип учествуваше на дебата Дигитализирај ме - “Кажи за другите да знаат”.

Ја подобруваме комуникацијата меѓу граѓаните и граѓанските организации со општината.
Ја обновуваме интернет страната на општината и ја апдејтираме со повеќе вести се со цел граѓаните навремено да бидат информирани.
Ќе ја поедноставиме процедурата за добивање општински услуги, благодарејќи на дигитализацијата.

Transparentnost-Debata-02

Transparentnost-Debata-03 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Април 2021
П В С Ч П С Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize