Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Настани Планирање на буџет за 2022 година
Планирање на буџет за 2022 година
Среда, 01 Декември 2021 13:31

Budjet2022Од денес па се до петти декември, сите граѓани на Општина Штип ќе можат своите проекти и идеи да ги напишат на веб страната www.novaidninazastip.mk.

Гласањето на најинтересните проекти ќе биде достапно за сите оние кои сакаат да земат учество во донесувањето на одлуки.

Градоначалникот на Општина Штип изјави дека сите граѓани ќе бидат дел од процесите на одлучување преку современата технологија и дигиталните можности,за да се зајакне транспарентноста на Општината.

 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Јануари 2022
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize