Дома Огласи
Огласи
ЈАВЕН КОНКУРС за избор на директор на Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“ Штип
Вторник, 14 Јануари 2020 14:25

makfest-banerОпштина Штип, во својство на организатор на „Фестивалот на забавни мелодии „Макфест 2020“ – Штип, распишува:

ЈАВЕН КОНКУРС

за избор на директор на
Фестивалот на забавни мелодии „Макфест“ Штип
за позицијата:

1. Уметнички директор - 1 извршител

Покрај општите услови утврдени со Закон, кандидатот треба да ги исполнува и следните посебни услови:

Повеќе...
 
Јавно приватно партнерство - модернизација на јавно осветлување
Петок, 27 Декември 2019 16:17

 
Конкурс - Макфест 2020
Петок, 20 Декември 2019 15:13

makfest-baner

 


Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

Moja opstina-baner resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Јануари 2020
П В С Ч П С Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize