Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Дома Огласи Набавка на опрема - проект „Заеднички акции за превенција на пожари во прекуграничниот регион“
Набавка на опрема - проект „Заеднички акции за превенција на пожари во прекуграничниот регион“
Среда, 22 Декември 2021 07:14

Општина Штип ќе додели договор за набавка на противпожарно возило, заштитна опрема и алати за противпожарната единица во Штип. Набавката ќе се спроведе со финансиска подршка од Interreg - IPA CBC Programme Bulgaria – Republic of North Macedonia Programme 2014 - 2020. Тендерската документација е достапна на следниот линк:

 

 

Tourist map Stip resize

kvalitet na vozduh PM10 resize

ombudsman logo mk

Банер

Календар

Јануари 2022
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Банери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

ISO sertifikat baner resize